הנה 5 סיבות לבחור דווקא בטוקו ארומה

כספקי האווירה של מפעל חייכם – העסק או הבית

כי אנחנו מקשיבים לכם.

בשיחות עם הלקוחות שלנו, אנחנו מנסים להבין: למה אתם זקוקים? מה ישדרג את הפעילות העסקית שלכם? איזה לקוחות יש לכם? איזה אווירה אתם מחפשים בביתכם הפרטי? ההקשבה המושכלת מביאה אותנו לאבחון נכון של הצרכים שלכם ולהתקנת הפיתרון המיטבי.

כי אנחנו מקצוענים.

לחברת טוקו ארומה ניסיון של שנים בתחום, ומאחוריה עבודה עם לקוחות מובילים במשק. אנחנו יודעים לאבחן במדויק את מאפייני החלל וכיווני האוויר אצלכם על מנת להתאים לכם את המערכת המושלמת, ולהתקין אותה כך שממש "תשכחו ממנה" – לא תצטרכו להתעסק בה כלל.

כי אנחנו יודעים לייצר את הניחוחות שלנו בעצמנו.

אנחנו מתגאים בעצמאות שלנו: לצד הפורמולות המיובאות, אנחנו מייצרים מגוון בלתי מוגבל של ניחוחות בהתאמה אישית ולפי דרישה, בעצמנו. כלומר, אנחנו לא מוגבלים במלאי, ולקטלוג שלנו אין סוף; האפשרויות בלתי מוגבלות, ואנחנו שמחים מאוד לבטא עבורכם את הניחוח שאתם מדמיינים.

כי אנחנו משלבים חשיבה עסקית וטעם טוב.

אנחנו מאמינים שכדי לעבוד עם לקוחות עסקיים, צריך לדעת להיכנס לראש שלהם: להבין את קהל הלקוחות שלהם, את היעדים העסקיים, את שיטות העבודה ואת המנגנונים המכירתיים החזקים ביותר שלהם. השילוב בין ההבנה הזאת, לטעם אלגנטי משובח ונכון, מאפשר לנו לתפור לכם את החליפה המושלמת.

כי אנחנו מצטיינים בשירות לקוחות.

אנחנו מקפידים לבקר את כלל הלקוחות שלנו אחת לחודש על מנת לוודא שהמערכת שהותקנה אצלם עובדת באופן מושלם. כמו כן, אנחנו מציבים לעצמנו סטנדרט של הגעה ללקוח עד שלושה ימי עסקים ממועד הקריאה, וזמינות אישית, 24/7, לכל בקשה.

סגירת תפריט

תודה רבה!

נציגינו יחזרו אליך בהקדם

תודה רבה!

נציגינו יחזרו אליך בהקדם