משב של תשומת לב לפרטים הקטנים

קליניקות ומשרדים רפואיים

קליניקה אידאלית, לטיפולים בכל התחומים, צריכה להיות מקום מרגיע ומזמין המשדר ניקיון ובריאות. כדי ליצור את הסביבה המרפאת שאתם – הרופאה, הקוסמטיקאית או הנטורופת – מחפשים ליצור בקליניקה שלכם, עליכם לחשוב על חווית המטופל באופן מקיף. מערכת ריח מקצועית תשרה אווירה נעימה הן בחדרי הטיפולים והן בחדרי ההמתנה, ובמקביל תנטרל ריחות נעימים פחות של החומרים השונים בהם אתם בוודאי משתמשים.

חנויות מותגים

חנות בגדים מימינכם, חנות תכשיטים משמאלכם. מולכם חנות נעליים – וקומה מתחת, חנות כלי בית. כולכם מתחרים על אותו הלקוח, שעובר, מוצף בגירויים, מול הדלת של כולכם. למה שהוא ימשך דווקא אליכם, כשלכולם חלונות ראווה מזמינים ושלטים מוארים? הפתיעו עם ריח טוב, משכר, שימשוך את הלקוחות להיכנס דווקא אליכם, ויתקשר לזהות המותג שלכם כשהם ישובו אליכם, שוב ושוב.

בתי מלון​

הארכיטקטורה – מפוארת. המצעים – הכי נעימים בעולם. האוכל – משובח. אך מה יבדיל אתכם מהמתחרים? מה יצור לכם זהות מותג חזקה, וישדרג את חווית האירוח אצלכם מטובה למפנקת באמת? מערכת ריח מקצועית ומקיפה בלובי, בחדר הכושר או בחדרים תעניק את האווירה המרגיעה והיוקרתית ביותר לאורחים שלכם, ותוודא שבכל פינה – הם מרגישים הכי טוב שאפשר; בנוסף, היא תיצור את הזיכרון החושי החיובי שיתקשר למותג שלכם.

מרכזי ספורט ולייף סטייל

מכון כושר הוא כבר מזמן לא חדר עם משקולות; הוא מרכז של לייף סטייל, בריאות ופנאי. מרכזים מקצועיים שרוצים להעניק את החוויה האולטימטיבית למתאמנים שלהם, חושבים כיום על החוויה השלמה, שלוש מאות שישים מעלות; חלק מהחוויה היא האווירה, וחלק מהאווירה היא כמובן הניחוח. מערכות ריח מקצועיות גם ינטרלו ניחוחות טבעיים וגם יבשמו את מתחם הבריאות בניחוח לבחירתכם.

משרדים​

הוכח כי סביבת עבודה נעימה מצעידה קדימה עסקים; מחקרים מראים, שאנשים שעובדים באזורים עם ריחות טובים מפגינים יעילות גבוהה יותר ונוטים לאמץ אסטרטגיות עבודה יעילות. לכן השקעה בניחוח חשובה למשרדים, ובמיוחד לאלה המארחים פגישות עסקיות עם לקוחות. תגידו לנו איזו סביבת עבודה אתם מחפשים: נקיה ומרעננת? ממריצה ואנרגטית? , ביתית ונינוחה? אנחנו נדאג ליצור אותה עבורכם.

מתחמים מסחריים​

קניונים, סופרים, מרכזים מסחריים ושווקים נוקטים כיום במגוון שיטות שנועדו להשאיר אצלם את הלקוח כמה שיותר זמן, ולגרום לו כתוצאה מכך לקנות יותר ולשוב שנית בעתיד. אסטרטגיות כמו תאורה מלאכותית שמטשטשת את שקיעת השמש, יצירת מתחמי מרגוע ושיטות נוספות נועדו כולן להגברת המכירות. השלימו את התמונה בעזרת ניחוח נעים שממש יגרום ללקוחות לרצות להישאר אצלכם כמה שיותר – לא משנה מה אתם מוכרים.

אולמות וגני אירועים​

לכל אירוע שאתם מארחים – מגיעים ארבע מאות, חמש מאות ואפילו שמונה מאות לקוחות פוטנציאליים. בעלי אולמות אירועים חכמים חושבים – כיצד אצור חוויה מושלמת לבעלי השמחה שתיחקק אצל אורחיהם, על מנת שאלה יבחרו לשוב כשלהם תהיה סיבה לחגוג? מחקרים מראים שריח הוא מן האלמנטים הזכירים ביותר בסיטואציה. שדרגו את החוויה לבעלי השמחות ולאורחיהם – וצרו אירוע בלתי נשכח.

אולמות תצוגה

אתם משקיעים המון מחשבה בהגיית קונספט ייחודי, עיצוב התצוגה, בתאורה ובבניית חוויה מיטבית ללקוח – אז איך לא חשבתם על ריח? ניחוח הוא המרכיב המשלים בחווית המבקרים באולמות תצוגה, הוא יוצר אווירה ומחזק את הפנמת הערכים של המותג שלכם. ובאולמות תצוגה מסחריים בהם יש מוצרים המדיפים ריח חריף "של חדש" – עיצוב ניחוח הוא הכרחי למכירות.
סגירת תפריט

תודה רבה!

נציגינו יחזרו אליך בהקדם