אולמות וגני אירועים

#mk-page-title-box-5c670a2abd831 { height: 500px; background-color: ; text-align: center; } #mk-page-title-box-5c670a2abd831 .mk-page-title-box-title { font-size: 60px; line-height: 60px; font-weight: normal; color: #dddddd; padding-bottom: 20px; margin-bottom: 20px; letter-spacing: 3px; } #mk-page-title-box-5c670a2abd831 .mk-page-title-box-title--underline:after { background: #dddddd;} #mk-page-title-box-5c670a2abd831 .mk-page-title-box-subtitle { font-size: 30px; line-size: 30px; font-weight: inherit; color: ;} #mk-page-title-box-5c670a2abd831 .mk-effect-bg-layer { background-image: url("https://toccoaroma.com/wp-content/uploads/2015/03/events-wedings-header.jpg"); background-position:center center; }

מנות גורמה, עיצוב מרשים ומוזיקה שמותאמת לאורחים שלך – אין ספק שזו הנוסחה לאירוע מוצלח. בעזרת הריח ניתן להפוך אירוע מוצלח לאירוע בלתי נשכח!

לדוגמה, אנו משקיעים בעיצוב בפרחים, אך דמיין ניחוחות של וניל מדגסקר וסחלבים שהרגע נקטפו מהשדה, מרחפים באוויר וממלאים את החלל בארומה משכרת…

לטוקו ארומה יש את היכולת והטכנולוגיה המתקדמת ביותר לבשם כל גודל חלל מאירוע קטן עד למתחמי ענק, באמצעות אויר יבש, תוך עמידה בכל התקנים המחמירים ביותר של איגוד הניחוחות הבינלאומי IFRA (ללא רכיבים אלרגניים, ללא התזה וללא פגיעה באדם וסביבתו).

יועצי הריח שלנו ילוו ויתאימו יחד אתכם את הניחוח הנכון ביותר לקונספט האירוע שעליו חלמתם!!

עובדות

  • ריח הוא החוש הרגיש ביותר מבין החושים. אנשים יכולים לזכור ריחות בדיוק של 65% לאחר שנה, בעוד שתמונה הם יכולים לזהות בדיוק של 50% לאחר שלושה חודשים בלבד.

  • מחקרים הראו כי ריח הוא החוש המקושר ביותר לזיכרון הרגשי שלנו. אז, כאשר הוא מקושר למוצר, הוא קוצר רווחים.

  • חוש הריח של נשים הוא הרבה יותר חזק מזה של הגברים, החוש מתחזק עוד יותר במחצית הראשונה של המחזור ומגיע לשיאו כשנשים נמצאות בשיא הפוריות.

  • בקיץ ובאביב חוש הריח שלנו מתחזק בשל הלחות הנוספת באוויר. מאותה הסיבה, החוש מתחזק לאחר פעילות גופנית, אשר מגבירה את הלחות במעבר לאף.

  • חוש הריח שלנו מהווה 75-95% מההשפעה על הטעם, בלי היכולת להריח לבצל ותפוח אדמה יהיה כמעט את אותו הטעם.

  • ניסויים בחנות אופנה גילו כי המכירות הוכפלו כאשר הופצו ניחוחות נשיים כגון וניל הופצו במחלקת ההלבשה של הנשים.

Start typing and press Enter to search