חדרי כושר

#mk-page-title-box-5c6709cc6918e { height: 500px; background-color: ; text-align: center; } #mk-page-title-box-5c6709cc6918e .mk-page-title-box-title { font-size: 60px; line-height: 60px; font-weight: normal; color: #dddddd; padding-bottom: 20px; margin-bottom: 20px; letter-spacing: 3px; } #mk-page-title-box-5c6709cc6918e .mk-page-title-box-title--underline:after { background: #dddddd;} #mk-page-title-box-5c6709cc6918e .mk-page-title-box-subtitle { font-size: 30px; line-size: 30px; font-weight: inherit; color: ;} #mk-page-title-box-5c6709cc6918e .mk-effect-bg-layer { background-image: url("https://toccoaroma.com/wp-content/uploads/2015/03/gym-header.jpg"); background-position:center center; }

לאנשים רבים מתחמי הכושר הפכו לסמל של אורח חיים בריא ומפגש חברתי  ולא רק מקום אליו אנחנו הולכים בשביל להתאמן.

מכשור מתקדם וחדשני, כבר אינו מפתיע את הלקוח כמו פעם, זהו סטנדרט שקיים בכל חדר כושר.

אז איך בכל זאת נוכל לעזור לעסק שלך להיות ייחודי ושונה?

ריחות יוצרים מצב רוח, בין אם המטרה שלך להרגיע, או לעורר ולהמריץ מחדש. ריח יכול להיות התשובה שלך לייחודיות ובידול על פני המתחרים.

ניחוחות כמו ג'ינג'ר ומנטה משפיעים באופן חיובי על מערכת הנשימה.  ניחוח לבנדר, יסייע בהרגעה ויתאים מאוד לחוגי היוגה והפילאטיס. ספר לנו איזו אווירה אתה מדמיין בחדר הכושר שלך ואנחנו נדאג להתאים לך את הארומה.

עובדות

  • ריח הוא החוש הרגיש ביותר מבין החושים. אנשים יכולים לזכור ריחות בדיוק של 65% לאחר שנה, בעוד שתמונה הם יכולים לזהות בדיוק של 50% לאחר שלושה חודשים בלבד.

  • מחקרים הראו כי ריח הוא החוש המקושר ביותר לזיכרון הרגשי שלנו. אז, כאשר הוא מקושר למוצר, הוא קוצר רווחים.

  • חוש הריח של נשים הוא הרבה יותר חזק מזה של הגברים, החוש מתחזק עוד יותר במחצית הראשונה של המחזור ומגיע לשיאו כשנשים נמצאות בשיא הפוריות.

  • בקיץ ובאביב חוש הריח שלנו מתחזק בשל הלחות הנוספת באוויר. מאותה הסיבה, החוש מתחזק לאחר פעילות גופנית, אשר מגבירה את הלחות במעבר לאף.

  • חוש הריח שלנו מהווה 75-95% מההשפעה על הטעם, בלי היכולת להריח לבצל ותפוח אדמה יהיה כמעט את אותו הטעם.

  • ניסויים בחנות אופנה גילו כי המכירות הוכפלו כאשר הופצו ניחוחות נשיים כגון וניל הופצו במחלקת ההלבשה של הנשים.

Start typing and press Enter to search