חנויות אופנה

#mk-page-title-box-5c670f37986e4 { height: 500px; background-color: ; text-align: center; } #mk-page-title-box-5c670f37986e4 .mk-page-title-box-title { font-size: 60px; line-height: 60px; font-weight: normal; color: #dddddd; padding-bottom: 20px; margin-bottom: 20px; letter-spacing: 3px; } #mk-page-title-box-5c670f37986e4 .mk-page-title-box-title--underline:after { background: #dddddd;} #mk-page-title-box-5c670f37986e4 .mk-page-title-box-subtitle { font-size: 30px; line-size: 30px; font-weight: inherit; color: ;} #mk-page-title-box-5c670f37986e4 .mk-effect-bg-layer { background-image: url("https://toccoaroma.com/wp-content/uploads/2015/03/fashion-header.jpg"); background-position:center center; }

אנו בטוחים שאתם יודעים את החשיבות של שירות לקוחות אדיב, עיצוב מושקע וקפדני, התאמה נכונה של תאורה ומוסיקה. כל זאת, נעשה על מנת ליצור חיבור אישי עם הלקוח הפוטנציאלי, לאור התחרות הגוברת אין בכך שום ייחודיות לעומת המתחרים.
עם הניסיון והטכנולוגיה של טוקו ארומה, ניתן ליצור חיבור עמוק יותר באמצעות התאמת ניחוח נכון, שיהווה את האלמנט המשלים לחיזוק המותג שלך!
מחקרים רבים הוכיחו, כי בעזרת הריח, זמן השהייה של הלקוחות גדל בעשרות אחוזים והוביל להגדלת המכירות.
צוות מומחי הריח של טוקו ארומה יעזור לך ליצור חוויה ייחודית, שתיחקק בזיכרונם של הלקוחות שלך עד לביקור הבא…

עובדות

  • ריח הוא החוש הרגיש ביותר מבין החושים. אנשים יכולים לזכור ריחות בדיוק של 65% לאחר שנה, בעוד שתמונה הם יכולים לזהות בדיוק של 50% לאחר שלושה חודשים בלבד.

  • מחקרים הראו כי ריח הוא החוש המקושר ביותר לזיכרון הרגשי שלנו. אז, כאשר הוא מקושר למוצר, הוא קוצר רווחים.

  • חוש הריח של נשים הוא הרבה יותר חזק מזה של הגברים, החוש מתחזק עוד יותר במחצית הראשונה של המחזור ומגיע לשיאו כשנשים נמצאות בשיא הפוריות.

  • בקיץ ובאביב חוש הריח שלנו מתחזק בשל הלחות הנוספת באוויר. מאותה הסיבה, החוש מתחזק לאחר פעילות גופנית, אשר מגבירה את הלחות במעבר לאף.

  • חוש הריח שלנו מהווה 75-95% מההשפעה על הטעם, בלי היכולת להריח לבצל ותפוח אדמה יהיה כמעט את אותו הטעם.

  • ניסויים בחנות אופנה גילו כי המכירות הוכפלו כאשר הופצו ניחוחות נשיים כגון וניל הופצו במחלקת ההלבשה של הנשים.

Start typing and press Enter to search