מלונות

#mk-page-title-box-5c67139e16e27 { height: 500px; background-color: ; text-align: center; } #mk-page-title-box-5c67139e16e27 .mk-page-title-box-title { font-size: 60px; line-height: 60px; font-weight: normal; color: #dddddd; padding-bottom: 20px; margin-bottom: 20px; letter-spacing: 3px; } #mk-page-title-box-5c67139e16e27 .mk-page-title-box-title--underline:after { background: #dddddd;} #mk-page-title-box-5c67139e16e27 .mk-page-title-box-subtitle { font-size: 30px; line-size: 30px; font-weight: inherit; color: ;} #mk-page-title-box-5c67139e16e27 .mk-effect-bg-layer { background-image: url("https://toccoaroma.com/wp-content/uploads/2015/03/hotels-header.jpg"); background-position:center center; }

השקעתם בארכיטקטורה עוצרת נשימה, סוויטות מפוארות, מתחמי ספא מפנקים ועוד מגוון רחב של שירותים ומתקנים אקסקלוסיביים… חשבתם גם על חתימת ניחוח אישית וייחודית למותג שלכם?

טוקו ארומה מבטיחה להשלים את החוויה לאורחים שלכם ולדאוג לכך שהם גם יזכרו אתכם לאורך שנים בזכות הארומה שתקבל את פניהם ותלווה אותם בזמן השהות במלון.

העניין הוא לצור חוויה לכל החושים מהרגע שנכנסנו למלון ולריח חשיבות רבה בכך, איתו נוכל לעצב את האווירה בהתאם לקונספט של המלון והחללים השונים בו- פסטורלי במתחם הספא, חם ויוקרתי בלובי הכניסה, אנרגטי בחדר הכושר ועוד אין סוף אפשרויות לבחירתכם…

עובדות

  • ריח הוא החוש הרגיש ביותר מבין החושים. אנשים יכולים לזכור ריחות בדיוק של 65% לאחר שנה, בעוד שתמונה הם יכולים לזהות בדיוק של 50% לאחר שלושה חודשים בלבד.

  • מחקרים הראו כי ריח הוא החוש המקושר ביותר לזיכרון הרגשי שלנו. אז, כאשר הוא מקושר למוצר, הוא קוצר רווחים.

  • חוש הריח של נשים הוא הרבה יותר חזק מזה של הגברים, החוש מתחזק עוד יותר במחצית הראשונה של המחזור ומגיע לשיאו כשנשים נמצאות בשיא הפוריות.

  • בקיץ ובאביב חוש הריח שלנו מתחזק בשל הלחות הנוספת באוויר. מאותה הסיבה, החוש מתחזק לאחר פעילות גופנית, אשר מגבירה את הלחות במעבר לאף.

  • חוש הריח שלנו מהווה 75-95% מההשפעה על הטעם, בלי היכולת להריח לבצל ותפוח אדמה יהיה כמעט את אותו הטעם.

  • ניסויים בחנות אופנה גילו כי המכירות הוכפלו כאשר הופצו ניחוחות נשיים כגון וניל הופצו במחלקת ההלבשה של הנשים.

Start typing and press Enter to search