משרדים

#mk-page-title-box-5c67186df0e80 { height: 500px; background-color: ; text-align: center; } #mk-page-title-box-5c67186df0e80 .mk-page-title-box-title { font-size: 60px; line-height: 60px; font-weight: normal; color: #dddddd; padding-bottom: 20px; margin-bottom: 20px; letter-spacing: 3px; } #mk-page-title-box-5c67186df0e80 .mk-page-title-box-title--underline:after { background: #dddddd;} #mk-page-title-box-5c67186df0e80 .mk-page-title-box-subtitle { font-size: 30px; line-size: 30px; font-weight: inherit; color: ;} #mk-page-title-box-5c67186df0e80 .mk-effect-bg-layer { background-image: url("https://toccoaroma.com/wp-content/uploads/2015/03/office-header.jpg"); background-position:center center; }

מחקרים מראים, שאנשים שעובדים באזורים ריחניים מפגינים יעילות עצמית גבוהה יותר ונוטים לאמץ אסטרטגיות עבודה יעילות.

כאשר עובדים נחשפו לניחוחות לימון ולבנדר, אובחן שיפור בביצועים וברמת הדיוק של העובד.

מעבר לכל אלו, סביבת עבודה ארומאטית יוצרת תמיד תחושה נעימה לעובדים.

אתם תגידו לנו איזו סביבת עבודה תרצו ליצור ואנחנו כבר נדאג לגרום לכם להרגיש אותה- רגועה ונינוחה, ממריצה ואנרגטית, הרגשה חמה של בית וכל מה שעולה בדעתכם…

עובדות

  • ריח הוא החוש הרגיש ביותר מבין החושים. אנשים יכולים לזכור ריחות בדיוק של 65% לאחר שנה, בעוד שתמונה הם יכולים לזהות בדיוק של 50% לאחר שלושה חודשים בלבד.

  • מחקרים הראו כי ריח הוא החוש המקושר ביותר לזיכרון הרגשי שלנו. אז, כאשר הוא מקושר למוצר, הוא קוצר רווחים.

  • חוש הריח של נשים הוא הרבה יותר חזק מזה של הגברים, החוש מתחזק עוד יותר במחצית הראשונה של המחזור ומגיע לשיאו כשנשים נמצאות בשיא הפוריות.

  • בקיץ ובאביב חוש הריח שלנו מתחזק בשל הלחות הנוספת באוויר. מאותה הסיבה, החוש מתחזק לאחר פעילות גופנית, אשר מגבירה את הלחות במעבר לאף.

  • חוש הריח שלנו מהווה 75-95% מההשפעה על הטעם, בלי היכולת להריח לבצל ותפוח אדמה יהיה כמעט את אותו הטעם.

  • ניסויים בחנות אופנה גילו כי המכירות הוכפלו כאשר הופצו ניחוחות נשיים כגון וניל הופצו במחלקת ההלבשה של הנשים.

Start typing and press Enter to search