סוכניות רכב

#mk-page-title-box-5c670b4b13bf4 { height: 500px; background-color: ; text-align: center; } #mk-page-title-box-5c670b4b13bf4 .mk-page-title-box-title { font-size: 60px; line-height: 60px; font-weight: normal; color: #dddddd; padding-bottom: 20px; margin-bottom: 20px; letter-spacing: 3px; } #mk-page-title-box-5c670b4b13bf4 .mk-page-title-box-title--underline:after { background: #dddddd;} #mk-page-title-box-5c670b4b13bf4 .mk-page-title-box-subtitle { font-size: 30px; line-size: 30px; font-weight: inherit; color: ;} #mk-page-title-box-5c670b4b13bf4 .mk-effect-bg-layer { background-image: url("https://toccoaroma.com/wp-content/uploads/2015/02/car-header.jpg"); background-position:center center; }

המטרה היא לשווק את המותג שלך בצורה יעילה ולחזק את מערכת היחסים עם הצרכן שלך. האופי התחרותי של תעשיית הרכב, אילץ סוכנויות רבות לחפש אסטרטגיות שיווק חדשות, כמו שיווק באמצעות ריח, כדי לשפר את חוויית הלקוח.

הניחוח משיג מטרות, כמו יצירת אווירה באולם התצוגה, חיזוק הרגשות של הצרכן וקליטת הערכים של המותג- אקסקלוסיבי, צעיר, מתוחכם…

עובדות

  • ריח הוא החוש הרגיש ביותר מבין החושים. אנשים יכולים לזכור ריחות בדיוק של 65% לאחר שנה, בעוד שתמונה הם יכולים לזהות בדיוק של 50% לאחר שלושה חודשים בלבד.

  • מחקרים הראו כי ריח הוא החוש המקושר ביותר לזיכרון הרגשי שלנו. אז, כאשר הוא מקושר למוצר, הוא קוצר רווחים.

  • חוש הריח של נשים הוא הרבה יותר חזק מזה של הגברים, החוש מתחזק עוד יותר במחצית הראשונה של המחזור ומגיע לשיאו כשנשים נמצאות בשיא הפוריות.

  • בקיץ ובאביב חוש הריח שלנו מתחזק בשל הלחות הנוספת באוויר. מאותה הסיבה, החוש מתחזק לאחר פעילות גופנית, אשר מגבירה את הלחות במעבר לאף.

  • חוש הריח שלנו מהווה 75-95% מההשפעה על הטעם, בלי היכולת להריח לבצל ותפוח אדמה יהיה כמעט את אותו הטעם.

  • ניסויים בחנות אופנה גילו כי המכירות הוכפלו כאשר הופצו ניחוחות נשיים כגון וניל הופצו במחלקת ההלבשה של הנשים.

Start typing and press Enter to search