קליניקות

#mk-page-title-box-5c67067645355 { height: 500px; background-color: ; text-align: center; } #mk-page-title-box-5c67067645355 .mk-page-title-box-title { font-size: 60px; line-height: 60px; font-weight: normal; color: #dddddd; padding-bottom: 20px; margin-bottom: 20px; letter-spacing: 3px; } #mk-page-title-box-5c67067645355 .mk-page-title-box-title--underline:after { background: #dddddd;} #mk-page-title-box-5c67067645355 .mk-page-title-box-subtitle { font-size: 30px; line-size: 30px; font-weight: inherit; color: ;} #mk-page-title-box-5c67067645355 .mk-effect-bg-layer { background-image: url("https://toccoaroma.com/wp-content/uploads/2015/03/clinics-header.jpg"); background-position:center center; }

כדי להבטיח עסקאות חוזרות ושביעות רצון גבוהה מצד הלקוחות, התעשייה הרפואית  דואגת באופן מתמיד להרגשת נוחות בקרב המטופלים שלהם.

זוהי משימה קשה, בהתחשב באופייה של התעשייה. הריח החריף של חומרי הניקוי והחיטוי תורמים לתחושה לא נעימה שמתווספת ללחץ של המטופלים מבדיקה אצל רופא השיניים, או ביקור כללי אצל הרופא.

כדי ליצור סביבה מרגיעה יותר למטופלים ולצוות, ניתן להפעיל ולגרות את אחד החושים החזקים ביותר שלנו כבני אדם- חוש הריח!

ריח מרגיע של לבנדר, או אקליפטוס מעורר תגובה רגשית, כך שאפילו זמן ההמתנה ירגיש פחות טראומטי.

כאשר הסביבה תרגיש חמה ונעימה, המטופל ירגיש מאושר ורגוע.  ריח מסוגל להשפיע באופן חיובי על תפיסת האיכות והשירות מצד המטופלים.

מערכות הריח של טוקו ארומה מותאמות לצרכים הללו ומעניקות אפשרויות רבות לשליטה על הריח, לדוגמא- פיזור ארומה רעננה להמרצה בשעות הבוקר וארומה מרגיעה לפיזור בשעות הצהריים והערב.

עובדות

  • ריח הוא החוש הרגיש ביותר מבין החושים. אנשים יכולים לזכור ריחות בדיוק של 65% לאחר שנה, בעוד שתמונה הם יכולים לזהות בדיוק של 50% לאחר שלושה חודשים בלבד.

  • מחקרים הראו כי ריח הוא החוש המקושר ביותר לזיכרון הרגשי שלנו. אז, כאשר הוא מקושר למוצר, הוא קוצר רווחים.

  • חוש הריח של נשים הוא הרבה יותר חזק מזה של הגברים, החוש מתחזק עוד יותר במחצית הראשונה של המחזור ומגיע לשיאו כשנשים נמצאות בשיא הפוריות.

  • בקיץ ובאביב חוש הריח שלנו מתחזק בשל הלחות הנוספת באוויר. מאותה הסיבה, החוש מתחזק לאחר פעילות גופנית, אשר מגבירה את הלחות במעבר לאף.

  • חוש הריח שלנו מהווה 75-95% מההשפעה על הטעם, בלי היכולת להריח לבצל ותפוח אדמה יהיה כמעט את אותו הטעם.

  • ניסויים בחנות אופנה גילו כי המכירות הוכפלו כאשר הופצו ניחוחות נשיים כגון וניל הופצו במחלקת ההלבשה של הנשים.

Start typing and press Enter to search