מהו מפיץ ריח למזגן ומה כדאי לדעת עליו לפני הרכישה

במדינתו החמה אין זה פלא שבכמעט כל בית, במהלך חודשי הקיץ, עובד המזגן ללא הפסקה. ככל שהוא עובד יותר הוא צובר אבק ולכלוך, המשפיעים ישירות על מידת יעילותו ועשויים גם לגרום לו להפציץ לחלל האוויר ריחות לא טובים. מפיץ ריח למזגן הוא פתרון שנועד למנוע זאת ואפשר למצוא אותו כיום בשוק מוצע בטווח רחב של מחירים. איך זה בדיוק עובד ומה כדאי לדעת עליו לפני הרכישה? הנה, התשובה.

איך זה עובד

הכירו את הדבר הבא: מפיץ ריח למזגן, פתרון ריחני חדש יחסית, מאפשר לנו למלא את חלל החדר בריחות טובים ונעימים בעזרתו של מוצר נהדר. את מפיץ הריח מחברים ישירות אל המזגן בעזרת קליפסים מיוחדים והוא מתאים לשימוש לתקופה ארוכה – עד חודש ימים. הוא בטוח מאד ואיננו רעיל (ולכן נהדר גם לבתים עם קטנטנים ועם בעלי חיים). פשוט וקל לחבר אותו למזגן והוא יכול למנוע את הפצתם של הריחות הלא נעימים שנוטים להגיע מהמזגן לאחר שימוש רב בו. מעבר לכך, חשוב כמובן במקביל גם לדאוג לנקות את הפילטרים, כדי לוודא שלא מצטברים חיידקים ולכלוך רב, הנתפסים בהם במרוצת השנים.

מה חשוב לבדוק לפני הרכישה

אם הרעיון של רכישת מפיץ ריח למזגן נשמע לכם טוב, לפני שאתם רוכשים אחד כזה חשוב שתבדקו מספר פרמטרים: ראשית, מי היצרן. כדאי לרכוש מפיץ ריח כזה אך ורק מחברות המתמחות בכך. מפיץ ריח שעומד בכל הקריטריונים הנדרשים ומפיץ חומרים שאינם מזיקים. שנית, כדאי לבחון את הריח עצמו. האם ועד כמה הוא אכן נעים לכם. מעבר לכך, מומלץ להתייחס גם לגודל המרחב ולמספר המזגנים. במידה ומדובר בחלל גדול מאד עם כמה מזגנים, כדאי לשקול להתקין מספר מפיצי ריח כאלה, כשכל אחד מהם מחובר למזגן אחר. חשוב מאד לדאוג לנקות את המזגן באופן תדיר ולהחליף את מפיץ הריח לאחר תקופה של 30 יום (המפיץ פעיל למשך חודש ימים בלבד. לאחר מכן איננו מפיץ ריחות יותר ולכן לא יעיל).

Start typing and press Enter to search