Onea.

Time to shop! Find your favorite product, check the latest collection & don’t miss out the best discounts with Onea!

#Instagram

Newsletter

  Contact Us

  156-677-124-442-2887 onea@elated-themes.com 184 Street Victoria 8007

  משלוחים והחזרות

  המוצרים הנרכשים באתר toccoaroma.com  נבדקים טרם השליחה ונארזים באריזה ייעודית במטרה להגיע שלמים למזמין המוצרים. על מנת למנוע שבר בהובלה בחרנו בחברת שילוח המתאימה לשילוח מוצרים שבירים. 

  (אין אפשרות למשלוח בדואר רגיל/רשום)

  זמני ויעדי אספקה
  מוצרי החברה נשלחים לכל חלקי הארץ ויסופקו בתוך 3-7 ימי עבודה מיום אישור ההזמנה באתר.
  האספקה נעשית בימי חול בלבד לא כולל ימי שישי וערבי חג, בין השעות 08:00-18:00.
  אנו מספקים משלוחים לישובים הנמצאים מעבר לקו הירוק אך הדבר מותנה באישור חברת השליחויות,
  במקרה ולא ניתן לספק לכתובת חברתנו תיצור עמכם קשר בתוך 3 ימי עסקים מביצוע ההזמנה.

  בעת ביצוע ההזמנה יש לרשום את מרבית הפרטים האפשריים לצורך שילוח מדויק ומהיר, יש להקפיד לרשום כתובת ברורה ומספר טלפון נייד בו ניתן לתאם את האספקה.

   

  שינוי כתובת אחרי ביצוע הזמנה
  שינוי כתובת השילוח לאחר ביצוע ההזמנה יכולה להיעשות עד שעה מביצוע ההזמנה באמצעות שליחת מייל ל- info@toccoaroma.com
  כל שינוי מאוחר יותר עלול לגרור חיוב הובלה כפול בעת השליחה ובמקרה של ביטול הזמנה אחרי שילוח, חיוב דמי משלוח.

  מדיניות החזרת מוצרים וביטול עסקה:
  כל הרוכש מוצר באתר toccoaroma.com  רשאי לבטל את העסקה בהתאם להוראות חוק הגנת הצרכן, התשמ"א – 1981 ("חוק הגנת הצרכן"). חוק הגנת הצרכן מאפשר ללקוח של עסקת מכר מרחוק לבטל את העסקה בתוך 14 ימים מיום קבלת המוצר או ממועד קבלת פרטי העסקה לפי המאוחר מביניהם.

  בעסקת מכר מרחוק לרכישת מוצר יש להודיע לבית העסק בכתב על ביטול העסקה בתוך 14 ימים מיום קבלת המוצר או ממועד קבלת פרטי העסקה לפי המאוחר מביניהם. את בקשת הביטול ניתן לשלוח למייל ל-  info@toccoaroma.com

  יש לשמור אישור שליחה בשני המקרים.

  ביטול עסקה והחזר כספי יהיה ניתן לבצע עם כרטיס האשראי שבאמצעותו התבצעה הרכישה בלבד
  במקרה של ביטול עסקה עקב פגם תבוצע בדיקה מול הלקוח ובמידת הצורך יתואם המועד לאיסוף המוצר. החזר כספי יבוצע בהתאם להוראות הדין.

  החזרת מוצר מכל סיבה שהיא תתאפשר רק אם לא נעשה במוצר שימוש והוא מוחזר באריזתו המקורית ללא כל פגם או נזק.

  כל ביטול עסקה על פי התקנות מאפשר לעוסק לגבות מהצרכן דמי ביטול בשיעור של 5 אחוזים ממחיר הטובין או השירות או מאה שקלים, לפי הנמוך. במידה והעסקה נעשתה בכרטיס אשראי, רשאי העוסק לחייב את הצרכן גם בתשלום אשר נגבה ממנו בגין הביטול על ידי חברות האשראי.

  ביטול הזמנה באתר טרם קבלת המוצר ובסמוך להזמנה

  ניתן לבטל את העסקה שביצעת באמצעות האתר עד שעה מרגע הרכישה. ביטול במועד מאוחר יותר יש לעשות במייל בלבד ל- info@toccoaroma.com

   

  ביטול עסקה על ידי טוקו ארומה
  במקרים חריגים הזמנתך עלולה שלא להתבצע אם ימצא בעת ליקוט הסחורה למשלוח כי נפלה טעות במערכת וכי אזל המוצר שבחרת מן המלאי, או במידה ופרטי כרטיס האשראי שלך ו/או פרטיכם המלאים לא נקלטו במערכת. בכל אחד ממקרים אלה ניצור עמך קשר טלפוני.

  לפרטים ובירורים באשר למוצרים ואספקתם ניתן לפנות אל מחלקת שירות הלקוחות בדוא"ל: info@toccoaroma.com  ואנו נענה לכם בתוך יום עסקים אחד.

   

  תקנון

  כללי

  1.  אתר האינטרנט toccoaroma.com  (להלן: "האתר") משמש כאתר סחר אלקטרוני לרכישת נרות, כלי נוי, מוצרי ריח ומכשירי ריח על ידי ציבור הגולשים באינטרנט בישראל. האתר מופעל על ידי טוקו ארומה בע"מ, ח.פ. 515679769 (להלן: "החברה")
  2. טרם ביצוע כל פעולה באתר, הינך מתבקש לקרוא בעיון ובמלואו את תקנון זה. הוראות התקנון יחולו על כל שימוש שייעשה על ידך באתר ועל כל רכישה שתתבצע על ידך באמצעות האתר ואו הטלפון.
   פעולות אלו יהווה את הבסיס לכל התקשרות ודיון בין מזמין המוצר לבין חברת טוקו ארומה בע"מ.
  3. גלישה באתר, רכישת מוצרים ו/או השארת פרטים מכל סוג שהוא באתר מהווה את הסכמתך המלאה לכל האמור בתקנון זה ככתבו וכלשונו.
  4. במידה ואינך מסכים לתנאי התקנון ככתבם וכלשונם הינך מתבקש לחדול מכל פעולה ו/או שימוש באתר.

   

  רכישה דרך האתר

   

  1. טוקו ארומה בע"מ מאפשרת לציבור גולשי האינטרנט בישראל לרכוש באמצעות האתר נרות, כלי נוי, מוצרי ריח ומכשירי ריח  לבית ולמשרד, באתר ייעודי למוצרים אלו באופן נוח, יעיל ומהיר.
  2. השימוש באתר והזמנת המוצרים דרכו הינם לתושבי ישראל מגיל 18 ומעלה, המחזיקים כרטיס אשראי ישראלי תקף כדין.
  3. ביצוע הזמנה באתר דורשת מהמזמין להקליד פרטים אישיים בסיסים לטובת ביצוע ההזמנה, כגון: שם מלא, כתובת אספקת המוצר, טלפון, טלפון נייד, כתובת דואר אלקטרוני, מספר כרטיס אשראי, תעודת זהות וכיו"ב.
  4.  על מנת שההזמנה שהוזנה תועבר לביצוע ללא עיכובים יש להקפיד על מסירת הפרטים באופן מדויק.
  5.  מסירת הפרטים האישיים וכן פרטי האשראי של הלקוח הינם תנאי להשלמת העסקה.
  6. לאחר ביצוע העסקה יישלח למזמין המוצר אישור בדבר ביצוע העסקה לדואר האלקטרוני של המזמין.
  7.  רק קבלת אישור העסקה במייל למזמין השרות מהווה אישור על קליטת ההזמנה במשרדי החברה.
  8.  חיוב המזמין בגין עלות המוצר ועלות המשלוח, יתבצע באמצעות כרטיס האשראי, מייד לאחר ביצוע הפעולה.
  9. במקרה בו לא אושרה העסקה על ידי חברות האשראי, ביצוע ההזמנה אינו תקף ועל מבצע ההזמנה ליצור קשר עם שרות הלקוחות של חברת טוקו ארומה בע"מ על מנת להסדיר את אופן התשלום.
  10.  למען הסר ספק, רק הזמנה שאושרה על ידי חברת האשראי תחייב את ביצוע העסקה על ידי החברה.
  11.  גולש יקר ! הקלדת פרטים כוזבים הינה עבירה פלילית והעושה כן צפוי לעונשים הקבועים בחוק.

  רכישה דרך הטלפון:

  1.  החברה מאפשרת לקהל הגולשים לבצע תהליך רכישה חלקי באתר האינטרנט ללא השארת פרטי האשראי באתר, במקרה כזה על הלקוח לסיים את תהליך הרכישה במסירת פרטי האשראי באופן טלפוני לנציג החברה.
  2.  הזמנת המוצר והמכירה תחשב כתקפה ומלאה רק לאחר מסירת פרטי האשראי לנציג החברה טלפונית וכן רק לאחר שפרטים אלו ופרטי העסקה אושרו על ידי חברת האשראי.
  3.  במקרה של ביצוע הזמנה טלפונית, על מזמין המוצר לקחת בחשבון כי ייתכן ומלאי המוצר אזל בפרק הזמן זה, וכי קליטה סופית של ההזמנה תעשה לאחר אישור ובדיקת המלאי על ידי נציגי החברה.

  אבטחה ונתונים אישיים

  1. החברה פועלת בעת קליטת פרטי ההזמנה באתר באמצעו פרוטוקול אבטחה מוצפן מסוג SSL שאושר על ידי חברות האשראי ומאפשר העברת נתונים למחשב עיבוד הנתונים של חברת טוקו ארומה בע"מ.
  2.  המשתמש באתר יודע ומסכים בזאת כי כל הפרטים שמסר במועד ההזמנה באתר ו/או פרטים הנובעים מפעילותו באתר ובכלל מידע שנאסף אודות הלקוח במהלך הגלישה, ייאגרו במאגרי המידע של החברה. המשתמש מאשר לחברה לאגור מידע כאמור ולבצע בו שימוש בתוך החברה בלבד.
  3. אתר האינטרנט toccoaroma.com מוגן בפני פריצה בזדון ו/או בשוגג באמצעות טכנולוגיות אבטחה שונות ומתקדמות. החברה מתחייבת לנקוט בכל האמצעים העומדים לרשותה על מנת להגן על אתר האינטרנט ועל פרטי הלקוחות והנתונים שבידה.
  4. אתר האינטרנט של החברה מאובטח ברמה גבוהה ועל פי הכללים וההנחיות הנהוגים באתר סחר אלקטרוני. עם זאת במקרים שאינם בשליטת החברה ו/או הנובעים מכוח עליון, החברה לא תהה אחראית לכל נזק מכל סוג שהוא, אם במישרין ואם בעקיפין שייגרם ללקוח ו/או למי מטעמו לרבות במקרה שמידע או נתונים ייאבד או יעשה בו שימוש לא מורשה, למעט נזק ישיר שנגרם בשל רשלנותה של החברה.
  5. החברה מתחייבת שלא להעביר נתונים, פרטים אישיים ו/או כל מידע לצד שלישי שלא בהסכמה מפורשת של הלקוח, בכתב ומראש.
  6. הנתונים היחידים שהחברה רשאית להעביר הינם נתונים שנועדו להשלמת הרכישה והינם כדלהלן:
   פרטי העסקה לחברת האשראי לצורך חיוב מזמין המוצר.
   פרטי הלקוח לחברת הדואר או חברת המשלוחים לצורך ביצוע האספקה.

  מדיניות מוצרים ומחירים

  1. טוקו ארומה בע"מ מציעה לרכישה באתר נרות, כלי נוי, מוצרי ריח ומכשירי ריח בדגמים שונים עם מגוון של ניחוחות.
  2. החברה רשאית להוסיף ו/או לגרוע סוגי ניחוחות, סוגי פריטים, סוגי גדלים, דגמי מכשירי הריח המוצעים על ידה.
  3.  החברה רשאית לשנות ולעדכן את תנאי המכירה השונים לרבות מחיר המוצר, אופן המשלוח, דרכי התשלום, הכמויות שהוקצו למכירה, סוגי הריח הקיימים במלאי וכיו"ב, ללא כל הודעה מוקדמת.
  4. כל מוצרי החברה הינם חדשים, ארוזים באריזה מקורית של היצרן.
  5. במקרה שבו קיים הבדל בין המוצר שנתקבל על ידי הלקוח לבין פרטי המוצר באתר, הפרטים הכתובים באתר הינם הקובעים לביצוע העסקה.
  6.  במקרה שבו תיאור הריחות באתר אינו תואם את המוצר שנתקבל על ידי הלקוח, תיאור הריחות המופיע במחשבי החברה באתר הינו הקובע בביצוע העסקה.
  7. מחירי המוצרים באתר אינם כוללים דמי משלוח.
  8. עלות דמי המשלוח תקבע על פי אופן המשלוח שנבחר על ידי מזמין המוצר בעת תהליך ההזמנה באתר או בטלפון.
  9. מחירי המוצרים באתר כוללים מע"מ בשיעור של 17%.
  10. במקרה שמוצר שהוצע באתר אזל מהמלאי ו/או הופסק הייצור ו/או שיווקו על ידי היצרן, החברה שומרת לעצמה את הזכות על פי שיקול דעתה הבלעדי, שלא לספקו. במקרה כזה החברה תודיע ללקוח על ביטול העסקה, וכי הלקוח לא יכול לתבוע ו/או לבוא בטענות לחברה או מי מטעמה.
  11. חברת טוקו ארומה בע"מ רשאית לבטל את ההזמנות והמכירות של הקונים כולם או חלקם במקרה בו נבצר מהחברה לנהל את האתר באופן תקין, לספק את מוצרים ולעמוד מאחורי התחייבויותיה כתוצאה מתקלות במערכות המחשב והתקשורת של החברה, במקרה של חבלה כלשהי, פעולות איבה, כוח עליון, שינויים בשיעורי המס, שינויים בשיעורי המכס, שינויים בשיעור המע"מ, שינוי בהיטלים החלים על המוצרים, שינויים בתקנות המוצרים, עיכובים באספקות בעקבות שביתה, אירוע ביטחוני וכיו"ב.
  12. חברת טוקו ארומה בע"מ רשאית לבטל רכישה ספציפית בכל מקרה של טעות בתיאור המוצר, מחיר, תנאי אספקה וכיו"ב, תוך החזרת התמורה במלואה ללקוח. במקרה כזה ללקוח לא תהיה הזכות לתבוע ו/או לבוא בטענות לחברה ולמי מטעמה.

  אספקת המוצרים

  1. החברה תדאג לאספקת המוצר הנרכש על ידך באתר לכתובת בישראל בלבד, כתובת שהוקלדה בעת הגשת הצעתך, תוך המועד הנקוב לפי אופן המשלוח הנבחר על ידי מזמין המוצר.
  2. החברה תספק רק מוצרים ששולמו במלואם באמצעות כרטיס אשראי, ועל פי אופן האספקה אשר בחר הלקוח בעת ביצוע ההזמנה.
  3. החברה תספק את מוצריה באמצעות חברת הובלות ו/או חברת הדואר, ובמקרה וכתובת האספקה תחשב כאזור המוגבל לגישה מבחינה ביטחונית, תפנה החברה למזמין המוצר לצורך תיאום כתובת אספקה שונה או הצעת האופציה של איסוף עצמי, במקרים מסוג זה לא ייחשב עיכוב באספקת המוצר כאיחור כלשהו באספקת המוצר.
  4. דמי המשלוח המפורטים באתר אינם כוללים משלוח מחוץ לישראל.
  5. במקרה של שימוש החברה על ידי שרות חברת שליחויות אספקת המוצרים תהא בכפוף למדיניות אספקת המוצרים של חברת השליחויות.
  6. זמני אספקת המוצרים הינו על בסיס ימי עסקים בלבד (ימי א' עד ה', לא כולל ימי שישי, שבת, ערבי חג וימי חג).
  7. טוקו ארומה בע"מ תחייב את הלקוח באמצעות כרטיס האשראי שמסר, במחיר המוצר באתר, ובנוסף בדמי משלוח כמפורט בעמוד המכירה.
  8. הלקוח רשאי לבחור במספר תשלומים כמפורט בטבלת התשלומים של המוצר, ובהתאם לתנאים המופיעים בטבלה זו. הסכום הכולל של ההזמנה ומספר התשלומים יופיעו בטופס ההזמנה.
  9. בעת אספקת המוצר, על מזמין המוצר ובעל כרטיס האשראי להיות נוכח בעת מסירת המוצר, החברה רשאית במקרה כזה לדרוש את הצגת תעודת זהות של בעל כרטיס האשראי וחתימתו על גבי שובר כתנאי למסירה המוצר. במקרה בו מזמין המוצר אינו מקבל את המוצר ו/או בחר לשלוח את המוצר לכתובת אחרת שאינו נוכח בה באופן קבוע ו/או בחר לרכוש את המוצר כמתנה באחריותו הבלעדית ליתן יפוי כח מטעמו למקבל המוצר שהוזמן.

  מדיניות החזרת מוצרים וביטול עסקה

  1. כל רוכש באתר toccoaroma.com יהיה רשאי לבטל את העסקה בהתאם להוראות חוק הגנת הצרכן, התשמ"א – 1981 והתקנות שהותקנו על פיו.
  2.  תנאי לביטול הזמנה לגבי מוצר הנרכש מאתר toccoaroma.com הינו החזרתו לחברה באריזתו המקורית ללא פתיחתו ללא שימוש ואשר המוצר המוחזר הינו שלם ונקי וללא שברים, סדקים, קרעים ו/או חתכים ו/או מצוי בו פגם מכל סוג המונע את מכירת המוצר בשלמותו ללקוח אחר. למען הסר ספק, באם נעשה שימוש במוצר ונפתחה האריזה לא ניתן לבטל את ההזמנה.
  3.  בהתאם לכתוב בסעיפים 45-49 להלן תנאי ביטול ההזמנה.
  4. לקוח המעוניין לבטל את ההזמנה לפני שהמוצר נשלח אליו יוכל לעשות זאת באמצעות הודעת ביטול בטלפון לשרות לקוחות החברה. החברה תהה רשאית לגבות מהלקוח דמי ביטול בשיעור שלא יעלה על 5% ממחיר העסקה, או 100 שקלים חדשים, לפי הנמוך מביניהם.
  5. במידה והלקוח מעוניין לבטל את הזמנתו לאחר שהמוצר נשלח אליו, יוכל לעשות זאת באמצעות שליחת הודעה באתר ויצירת קשר טלפוני עם טוקו ארומה  בע"מ, וזאת בתוך 14 יום מיום קבלת המוצר ובתנאי שהמוצר אינו נפתח וארוז באריזתנו המקורית ובתנאי שעמד בכל התנאים בסעיף 52 לתקנון זה.
  6. החזרת מוצר בתוך 14 יום סגור באריזתו המקורית יעשה רק לאחר תיאום מראש עם שרות הלקוחות וקבלת אישור, עם קבלת האישור על הלקוח להחזיר את המוצר בכוחות עצמו או על חשבונו למשרדי טוקו ארומה בע"מ- ברחוב האלה 19 בית עזרא
  7. החזרה עקב אי התאמה או עקב מוצר פגום – על הלקוח המקבל את המוצר שהזמין לבדוק אותו מיד עם קבלתו, במידה והלקוח קיבל את המוצר כשהוא פגום, או המוצר שקיבל הינו שונה מהמוצר שהזמין, רשאי הלקוח לבטל את העסקה תוך 14 יום ממועד קבלת המוצר, על ידי יצירת קשר טלפוני ו/או באמצעות השארת הודעה בטופס הפניה באתר תוך פירוט סיבת הביטול, ובתנאי שעמד בתנאי סעיף 52 לתקנון זה.
  8. כתובת משרדי החברה להחזרת המוצרים:
   באמצעות שליחים או על ידי הלקוח עצמאית: טוקו ארומה בע"מ ברח' האלה 19, בית עזרא, מיקוד 7928500.

  שרות לקוחות

  1. שרות הלקוחות של החברה פועל בימים א'-ה' בין השעות 09:00 ל- 16:00, ניתן לשלוח מייל לכתובת-info@toccoaroma.com   ותענו בתוך יום עסקים אחד. שרות הלקוחות אינו פועל בערבי חג ומועדי ישראל, נציגי החברה ישמחו לעמוד לשירותכם בכל שאלה בדבר תפעול המוצר, הזמנות וכל דבר אחר.

  תנאים נוספים:

  1. טוקו ארומה בע"מ שומרת על זכותה לשנות תקנון זה מעת לעת.
  2. במקרה של מחלוקת הנוגעת לרכישת מוצר באתר, על כל הכרוך והנובע מכך, יהיה מקום השיפוט הבלעדי בבתי המשפט בת"א בלבד.
  3.  כל מידע, מפרט, תמונה, אייקון, גרפיקה, מלל, סלוגן, עיצוב, הצגה מילולית ,סימני מסחר, סימני לוגו המופיעים באתר הינם בבעלות בלעדית של טוקו ארומה בע"מ.
  4. אין להעתיק לשכפל, להפיץ, לפרסם או להשתמש בכל דרך אחרת את תכנים המופיעים באתר ללא הסכמה בכתב ומראש שניתנה על ידי טוקו ארומה בע"מ.
  5. רישומי המחשב של טוקו ארומה בע"מ בדבר הפעולות המתבצעות דרך האתר יהוו ראיה לכאורה לנכונות הפעולות.
  6. תקנון זה נכתב בלשון זכר והינו מיועד לנשים וגברים כאחד.

   

   

  You don't have permission to register

  whatsapp