הכניסו משב של ריח לחיים

הפצת ריח בבית היא דרך נהדרת ליצור אווירה נעימה ורגועה, יש ריחות שלוקחים ארוחה בשנים, הבושם שלו, השיער שלה, התבשיל של סבתא, ומציפים את הגוף בהורמונים של אהבה.
הבית שלנו זקוק לריח אמתי, ממקור טהור, אשר מעניק תחושה של רוגע ורווחה.
מהם הדרכים המומלצות לבישום הבית? על כך במאמר הבא:

נרות

הדלקת נר לא רק שמהווה אקט רומנטי, היא מעניקה ריח עדין ונח, אשר מנעים את האווירה ויותר שקט. נרות מתאימים מאוד לחללים קטנים, הם מטהרים מיד חדרי שירותים וחדרי רחצה, ויוצרים אווירה שלווה ורומנטית, כמו בספא.

מפיצי ריח

מפיצי ריח הם בקבוקים, אשר מכילים בושם, המתפזר באוויר באמצעות מקלות עץ.
הם מהווים פתרון נהדר לחללים רטובים, ומצליחים לטהר ורענן את האוויר.
לעיתים הם מגיעים עם ניחוח עז במיוחד, פצ'ולי, שיכול להיות מעט לא נעים, חשוב להתאים אותם לכל דיירי הבית.

שמנים אתריים ומבערים

עוד דרך נפלאה להעניק לבית אווירת ספא נינוחה ורגועה היא באמצעות הדלקת מבער עם נר, ומעט שמן בצלוחית ייעודית. הריח הנפלא המתפזר בחלל הבית, מתאים במיוחד לחדרי שינה. ניתן להיעזר בשנים טבעיים מסוג לוונדר והדרים גם לבעיות נשימה, מעבר לכך הם משרים אווירה נינוחה ורגועה.

ריחן לבית

לרענן את הבית בריחות המזכירים את בית אמא, ומעניקים לו אווירה חמימה ורגועה, אווירה של בית באמצעות ריחנים לבית ממקור טהור, אשר מזוקקים בשיטה המאפשרת להם להישאר עוצמתיים ודומיננטיים, אולם יחד עם זאת נעימים. אחד היתרונות של ריחן לבית הוא היכולת להפיץ ריח לחלל גדול יחסית, באופן מבוקר, אשר נשמר לאורך זמן, כך שמה שנותר הוא רק לבחור את האווירה.

הריחות המומלצים: וניל קלאסי, אשר מעניק מתיקות וחמימות, ומתאים במיוחד עם כוס שוקו חם
קרמל וקוקוס- ממלא את הבית בריחות מתוקים ועדינים, ומיד לוקחים את הדמיון להפליג בזיכרונות לטיול ההוא אחרי הצבא. הכביסה של אמא וניחוח של סבון- 2  ניחוחות מרעננים, מחיים וממריצים של כביסה נקיה וצחה וסבון קלאסי, אין דבר יותר מנחם מכך. לימי החורף הקרים מומלץ לבחור בריח העצים- אורנים, ארזים ואשוחים, שיגרמו לכם לרצות להצטנף בתוך מגבעת צמר, וליהנות מהגשם מטופף על החלון. או אולי ריבת פירות יער, להמתקת האווירה ורדים- ריחנים לבית של ורדים מעניקים ריח רומנטי ושקט, נשי עד מאוד, המעניק השראה ליצירה.

Start typing and press Enter to search