איך תשמרו על ריח טוב בבית לאורך כל היום?

מגדלים בעלי חיים או עסוקים בבישול רב היום? רבים תוהים איך יוכלו לשמור על ריח טוב בבית במהלך היום כולו. גם כאשר ארגז החול של החתול מלא יותר מהרגיל, כאשר הכלב מסתובב בבית ומדיף ניחוחות לא נעימים או אפילו כשהחלפתם טיטול לתינוק. הסביבה הביתית היא המקום בו אנו פועלים, מזיעים, ולפעמים הניחוחות בהתאם. אך פיתוח ישראלי מתוחכם אחד פותר את הבעיה – לטווח הרחוק.

הרבה יותר ממטהר אוויר

אתם עוברים בבית שוב ושוב עם מטהר האוויר ומנסים להימנע מהריחות הלא נעימים הנודפים מחדר האמבטיה, מחדר הכושר הביתי או מהמטבח. מטהר אוויר בבקבוק מצליח לפתור את הבעיה לעשר דקות, אך מייד לאחר מכן הריחות הרעים חוזרים. הענקת ריח טוב לבית תשפיע על האווירה של המשפחה כולה, וכאשר אתם מזמינים אורחים – לא הייתם רוצים שירגישו את שקית הזבל המלאה באוכל שידע ימים טובים יותר, שזה עתה זרקתם מהמקרר.

ריח טוב – כחול לבן

המצאה ישראלית, המיוצרת בארץ פותרת את הבעיה בצורה יצירתית במיוחד. מטהר אוויר המתחבר למערכת המזגן, ובאמצעות תמציות שמנים ארומטיות מפיץ את הריח בתור אוויר יבש. ללא לכלוך, ללא פגיעה במערכת המיזוג שלכם, והבית… מריח נפלא… המערכת שהומצאה על ידי ישראלים, ומיוצרת בארץ – לא מיובאת, משנה את עולם הריח שלכם לתמיד.

מגוון עצום של ריחות…

אכן, המכשיר מסוגל לשמור על מצב בו ריחות נעימים לבית מופצים לארוך היום כולו, או רק כאשר אתם נמצאים בו. עם זאת, לא כולם אוהבים את אותו הריח. חברת טוקו ארומה, שפתחה את המכשיר, מחזיקה ברשותה שלל ניחוחות שונים מהם תוכלו לבחור – ואם עדיין לא מצאתם את הניחוח האהוב עליכם, תנסה לייצר אותו במיוחד עבורכם. כך, מחר תוכלו לחזור הביתה לבית בניחוח קוקוס, המעניק תחושה של חופשה בהוואי, משולב בריח של בריזת ים.

רוצים לשמוע יותר, לראות כיצד משלבים את המערכת בבית או בעסק, התקשרו אלינו עוד היום ונשמח להציג בפניכם את המכשיר המהפכני שיצור את האווירה שתמיד רציתם בבית – בלחיצת כפתור.

Start typing and press Enter to search