משנים את האווירה בבית – עם ניחוחות חדשים

פח הזבל שלכם מלא בבקבוקי מטהרי אוויר ריקים – ועדיין, הריח בבית לא מגיעה לאותו הריח שהרגשתם בבית המלון ההוא, באירופה. מה הסוד שלהם? מסתבר כי בכלל לא מדובר באותם בקבוקי מטהרי אוויר שאתם מכירים. גם לא המכשירים הקטנים המחוברים לשקע ומכילים את אותו נוזל ריחני (ומלכלך…). השיטה החדשה להפיץ ניחוח נעים בבית או בעסק היום מתחילה בכלל מהמזגן שלכם.

כל כך פשוט… כל כך גאוני!

העיקרון העומד מאחורי מפיצי הריח של חברת טוקו ארומה פשוט וגאוני. המזגן, המפיץ אוויר באופן שווה ברחבי הבית, מסוגל לשמש גם על מנת להפיץ ריחות שונים. בדומה למנגנון הזעיר המותקן כל פתח המיזוג ברכב, עליו ניתן להציג מפיץ ריח קטן – כך גם המזגן הביתי יכול לשמש להפצת ריח. המתקן עומד באתגרים הגדולים ביותר, גם של חללים גדולים בהם הריח אמור להגיע מאות מטרים מהמזגן. כך תוכלו להשתמש בכל ריח לבית וליצור אווירה ייחודית בחדרים השונים.

איך משנים ריח?

תוכלו לבחור בין מגוון גדול של ריחות לבית המוצעים על ידי טוקו ארומה. בין פירות וצמחים שונים, בריזה של ים או אפילו קפה – כל אחד יכול ליצור את האנרגיה הייחודית בבית – באמצעות ריח. אם תרצו תוכלו אפילו לשלב שני ריחות שונים. למכשיר מנגנון שליטה בעל צג LCD ברור המאפשר לכם לשלוח בשעות בהן הריח יופץ, וליהנות מהתוצאות.

מי המציא את זה?

את חברת טוקו ארומה הקימו שני ישראלים שהגיעו למתחם קניות רחב ידיים, ושמו לב שחנות אחת מדיפה ניחוחות המגיעים עד לפתח הכניסה של הקניון. הניחוח הנעים משך אליו קונים, ויצר אווירה נעימה בקניון כולו. לאחר שחזרו לביתם החליטו לייצר מכשיר המסוגל לעשות פעולה דומה, גם באולמות אירועים, מתחמי ספא גדולים מכוני כושר, ואפילו במרחב הביתי. כך החלו עסק, כחול לבן (כאשר גם המכשירים והשמנים השונים מיוצרים בארץ) שבבסיסו חזון פשוט – ליצור לכם חלל בו יהיה נעים יותר לשהות.

מעוניינים לשדרג את הריח בבית לזמן ארוך יותר ממגבלות מטהר האוויר שלכם? – פנו אלינו לחברת טוקו ארומה

Start typing and press Enter to search