מבשם אוויר

מבשם אוויר לבית – הניחוח שמלווה אותנו לאורך היום

זוכרים את הריח הנפלא שהיה לבית המלון בו ביקרתם בילדותכם? את הניחוח של הבית של סבתא? למעשה, כמעט 75% מהרגשות שלנו מושפעים מניחוחות שאנו חשים, לחלקם אפילו איננו מודעים.

בבתים קטנים קל מאד לשלוט בניחוח בכל חדר – באמצעות מטהר אוויר ביתי, קטורת או שמנים ריחניים. לזמן קצר מבשם אוויר יכול להספיק. אך, לעומת זאת, בבתים גדולים המשתרעים על פני שטח נרחב, הם אתגר מיוחד – כיצד נוכל קשה יותר לשלוט בריח. אז כיצד נשמור על ריח טוב בבית גם כאשר אנו מבשלים במטבח, מחליפים חיתול לתינוק, או כאשר בעלי החיים שלנו החלו, שלא באשמתם, להפיץ ניחוחות לא נעימים?

 

הפתרון לחלל הביתי הגדול

טוקו ארומה משווקים את הפתרון האולטימטיבי לחללים גדולים. מבשם אוויר לבית הפועל בטכנולוגיה חדשנים של אוויר יבש, ומפיץ מגוון רחב של ניחוחות לבחירתנו. המערכות החכמות שלנו, המתחברת ישירות למערכת מיזוג האוויר בבית. הופכות תמצית בושם נוזלי לארומה נעימה, המתפזרת בחלל באופן שווה בין החדרים. מוצרי החברה המיוצרים בישראל ומגיעים לטווח של מאות מטרים.

ואפילו ניחוחות בהתאמה אישית…

ניחוח קפה מהביל, פריחת יסמין מלבלבת, בריזה של ים או שדות תותים וענבים בשלים. אנו מציעים מגוון רחב של ריחות, אך לא מסתפקים רק בהם. אם יש ניחוח שהייתם רוצים שילווה אתכם לאורך היום בבית – ניצור אותו במיוחד עבורכם. כל ניחוח המיוצר בהתאמה אישית מתאים לכל מבשם אוויר שאנו משווקים.

מערכת אישית לבית

גם אם הבית שלכם בעל חלל מצומצם – תוכלו ליהנות מדגם "הרמוני" מבשם אוויר לבית שלנו – המותאם למרחבים פרטיים. המערכת, שאינה זקוקה לתחזוקה שוטפת, עובדת בימים ובשעות שתגדירו (כך למשל אינכם צריכים להפיץ ריח מיוחד כאשר אתם בעבודה והילדים בבית). כמו כן, תוכלו לבחור שני ניחוחות שונים הפועלים במקביל, ולנהל את פסטיבל הניחוחות הזה באמצעות מסך LCD המציג את פעולת הקפסולות השונות בחדר.

מוכנים לנסות אותנו?

כעת, קחו שאיפה עמוקה ודמיינו איזה ניחוח הייתם רוצים לחוש באוויר ברגע זה – ותנו לנו להפתיע אתכם בשלל ריחות שיעניקו לבית את האווירה המיוחדת לפי בחירתכם…

סגירת תפריט

תודה רבה!

נציגינו יחזרו אליך בהקדם