מפיץ ריח אברקרומבי

מפיץ ריח אברקרומבי

אם יצא לכם אי פעם לבקר בקניון בארצות הברית, סביר להניח שלא הצלחתם להתחמק מהריח המזוהה עם חברת אברקרומבי. חברת האופנה ידועה בכך שבמשך שנים הפיצה את מבשם אוויר אברקומבי, “Fierce”, ברחבי החנות, בעוצמה שמילאה את הרחוב כולו בניחוח של Fierce – בושם חזק המיועד לגברים וכולל ריחות של ים, עץ ומאסק.

בשנים האחרונות החליטה החברה להחליף את הריח המזוהה עמה. מפיץ ריח אברקרומבי נקרא עכשיו “Ellwood”. הוא עדין יותר, מיועד לשני המינים ומשולב בחנויות של הרשת באופן מעט מתון יותר. הניחוח השתנה אך העיקרון נותר זהה: אברקרומבי הבינה הרבה לפני כולם את החשיבות שבשילוב ריחות בבתי עסק למטרות שיווק, מיתוג, ושיפור חוויית הלקוח.

למעשה, בישום אוויר הוא לא פחות מהזדמנות עסקית. במחקר חדש שפורסם לאחרונה, בדקו חוקרים את ההשפעה של ריח, צבע ומוזיקה בתוך חנות, על האופן שבו הם תופסים את חוויית הקנייה. על פי המחקר, לריח הייתה השפעה משמעותית על תחושת ההנאה והסיפוק של הלקוח, הרבה יותר מלצבעים ולמוזיקה שהיו בחלל.

יותר ויותר בתי עסק מבינים שבאמצעות הכלי הזה, הריח, הם יכולים לשפר את חוויית השירות של לקוחותיהם וכך גם למקסם את הרווחים. חנויות, בתי מלון, משרדים ואפילו קליניקות משלבים ניחוחות ייחודיים בחללים העסקיים שלהם, כדי לסייע ללקוחות לבנות את החיבור הרגשי אליהם.

איך עושים את זה? 

המפתח הוא להתאים את הניחוח הנכון לאסטרטגיית השיווק שלכם. ניחוחות מסוימים יכולים לסייע למיתוג שלכם, אחרים לגרום ללקוחות להישאר יותר זמן בחלל וחלק אף יגרמו למבקרים לרצות לקנות יותר. אנחנו בטוקו ארומה מתמחים בייצור ניחוחות ייחודיים בעולם השיווק באמצעות ריח (Scent Marketing).

איך זה עובד?

 טוקו ארומה מציעה עשרות ניחוחות המיוצרים כאן בישראל, שנועדו לספק פתרון טכנולוגי לבעיה שיווקית. ברשותנו ריחות איכותיים ממגוון סוגים, המיוצרים בתהליכי זיקוק צרפתי ישן ומסורתי. אנחנו שמים דגש על חומרי גלם איכותיים, וכמובן – על מתן פתרונות שיווקיים לכל מטרה.

למי זה מתאים? 

בטוקו ארומה אנחנו מספקים ריחות כמעט לכל בית עסק. החל מחנויות אופנה, דרך משרדים, בתי מלון וגני אירועים ועד סוכנויות רכב – כל אחד יכול למצוא אצלנו את הניחוח המושלם שיסייע בקידום העסק.

סגירת תפריט

תודה רבה!

נציגינו יחזרו אליך בהקדם