מפיץ ריח חשמלי שמן

מפיצי ריח אוטומטיים

מפתיע לגלות, אבל את מרבית ההחלטות שלנו אנו מקבלים לאו דווקא על בסיס חוש הראייה או השמיעה שלנו, אלא על בסיס הריח. כמה פעמים יצא לכם לחבב אדם או מקום, רק משום שהדיפו ריח נפלא? ריח משמש כאחד הפרמטרים העיקריים לפיהם אנו בוחרים את בני הזוג שלנו, ומהווה חלק בלתי נפרד ממה שאנו מכנים "אווירה" – שימו לב שהמילה נגזרת מהמילה אוויר…

 

ניחוח פריחה ריחנית פותח את הלב

בשל כך תחום הניחוח היה פופולארי כבר משחר האנושות. בשמים ומפיצי ריח נמכרו במחירי עתק, ונשים היו מתרחצות וממרקות עצמן בשמנים ריחניים על מנת למשוך את בני זוגן. גם ניחוחות סביבתיים השפיעו במידה רבה על הצלחת הקשרים הזוגיים, ולא בכדי אחד הסמלים לרומנטיקה היא הגשת פרח ריחני שזה עתה נקטף לאהובתך. כיום, אנו משתמשים בפלאי הטכנולוגיה על מנת ליצור את אותן התחושות והרגשות – באמצעות מפיץ ריח חשמלי.

איך להפיץ ריח נעים בחללים גדולים?

אכן ריח יוצר אווירה, אך כיצד נפיץ את הניחוח הנעים במרחב גדול? כאן, אנו משתמשים ביתרון של אמצעי אחר המפיץ אוויר – הלא הוא המזגן. מפיץ ריח שמן שפותח על ידי חברה ישראלית, ומיוצר כיום בארץ, הופך את השמן לאוויר יבש, הממלא את חלל האוויר בזכות פעולתו של המזגן בבית, במתחמים מסחריים ואף במסעדות, עסקים נבחרי בתי ספא ומגוון רחב של עסקים נוספים – המשתמשים בריח הנעים כטריגר למשוך לקוחות.

הרבה יותר מריח אחד

כולנו אוהבים יותר ניחוחות מסוימים, ואחרים דוחים אותנו. מפיץ ריח חשמלי מבית טוקו ארומה מותאם לכל אחד, באמצעות ארסנל שלם של ניחוחות המוצעים לצרכן – כולל אפשרות מיוחדת – יצירת ארומה מותאמת אישית המבוססת על פרי, תבלין או פרח מסוים. מעוניינים בריח מושך של בריזת ים או פריחת היסמין? הם מחכים לכם בצנצנות תרכיז שמן המתחבר למפיץ – ומשם מגיע לכל הבית.

ללא לכלוך – בשעות הנוחות לכם

במקום להדליק עוד קטורת, או נר ריחני שיעניקו את ניחוחם המתקתק לזמן קצר, אך הוא יפוג במהרה לאחר שכבו, אתם יכולים ליצור תשתית להפצת ניחוחות מסוימים לפי שעות. מנגנון ניהול חכם, באמצעות צג דיגיטלי של כל מערכת מפיץ ריח חשמלי, מאפשר לכם להחליט מתי תרצו שהניחוח יופץ בבית (אם לאורך כל היום או רק בשעות שאתם בבית וערים), ומה תהיה עוצמת הריח.

משלבים ריחות

בתחום הניחוחות תוכלו להיות גם יותר יצירתיים כל מפיץ ריח שמן מאפשר לכם גם לעשות שילובי ריחות שונים. כך, שתי קפסולות של התמצית מופצות לאוויר בעת ובעונה אחת, ויכולות ליצור שילוב של פריחה עם בריזת ים, שילוב של קפה עם ניחוח אקזוטי אחר – ועוד עשרות אלפי אפשרויות שונות ליצירת האווירה המועדפת עליכם.

סגירת תפריט

תודה רבה!

נציגינו יחזרו אליך בהקדם