מפיץ ריח לחנויות

מפיצי ריח אוטומטיים

מסתובבים במרכז קניות, בחוץ חם עד לוהט או בהיפוך גמור קר עד רטוב מאוד, וכשחולפים ליד פתח אחת החנויות משב נעים וריחני שוטף אתכם. לא תכנסו?

 

המצב הזה לא חייב להילקח ממרכז מסחרי פתוח, גם בקניונים גדולים שריחות של אזורי האוכל מתערבבים עם ריחות אחרים עומד באוויר לעיתים ריח סגור, ריח לא נעים. כדי להכניס את העוברים והשבים לחנות שלכם כדאי ליצור מסגרת שונה לגבולות החנות שתגרום לקונה חוויה טובה של קנייה, שמנותקת מהריחות שנמצאים מסביב.

איך אפשר לבדל את החנות שלכם בסביבת קניות עמוסה? ובמילים אחרות – בואו נעבוד על התדמית של החנות:

  • מפיץ ריח לחנויות – ידוע לכול שחלק גדול מחוויית הקנייה של הלקוחות הוא חוש הריח. זכור לי מכר שנהג לקנות לי מתנת יום-הולדת באופן קבוע מאותה חנות, וכשבאחד הימים שאלתי אותו מדוע הוא קונה את המתנה דווקא מאותה החנות, הוא השיב לי 'בגלל הריח, יש שם משהו שפשוט מושך אותי פנימה, ואז הכול נראה גם יפה יותר'.
  • אז אנחנו לא יודעים להסביר את הסיבה אבל חלק גדול מההחלטות שאנחנו מקבלים בחיים סובבות באופן בלתי מודע סביב הריח. מפיצי ריח לחנויות קיימים במגוון ריחות. ההמלצה שלי היא לבחור מפיץ ריח לחנויות שיהיה בעל אפקט מעורר.
  • חלון ראווה מזמין – חלון הראווה הוא כרטיס הביקור של החנות, ולכן כדאי להשקיע בו משאבים. מצאתם עיצוב טוב לחלון, שמרו עליו לתקופה, אבל החליפו אותו לפחות פעם בחודש. איך תדעו שהוא עבד טוב? פשוט מאוד. עוקבים אחר כמות האנשים שמתעכבים ליד חלון הראווה. אין צורך לספור אותם, העין תאמוד את הכמות.
  • סידור סחורה – הצלחתם להכניס את האנשים פנימה, עכשיו דאגו שיהיה להם נעים. סידור סחורה באופן קבוע במשך היום הוא אחד הדברים שיכולים לקבוע האם לקוח ישוב אי-פעם לחנות. לקוחות, גם אם הם בעצמם אינם אנשים מסודרים, רוצים להיכנס למקום שקל להם להתמצא ולמצוא בו את חפצם. מי אוהב לנבור בערימה של בלגן ולחפש את המוצר שהוא אוהב?
סגירת תפריט

תודה רבה!

נציגינו יחזרו אליך בהקדם