מפיץ ריח חשמלי

מפיצי ריח אוטומטיים

מפיצי ריח הפכו להיות מוצרים פופולריים במיוחד בשנים האחרונות שניתן לראות בבתי עסק ובתים פרטיים רבים. המוצרים הייחודיים הללו מאפשרים להפיץ ריח נעים בחלל שבו הם נמצאים, ריח שכל מי שנכנס לחלל יכול ליהנות ממנו. כדי שהניחוח של מפיץ ריח חשמלי אכן יהיה נעים ויופץ בחללים שונים בצורה יעילה, חשוב שהוא יהיה איכותי ועם ניחוח מותאם אישית לצרכים שלכם.


מפיץ ריח חשמלי לבית, לעסק ולאירועים ניידים

חברת טוקו ארומה מספקת ללקוחותיה מפיצי ריח עבור חללים קטנים וחללים גדולים כאחד. כיום אתם יכולים לבחור מפיץ ריח חשמלי לביתכם הפרטי, שניתן יהיה להתקין אותו בכל אזור שתרצו. מערכות הריח החכמות של טוקו ארומה אשר מתאימות לחללים קטנים-בינוניים מפיצות ריח נעים במיוחד לטווח של עד 90 מ"ר, כך שניתן להתקין אותן בבתי עסק קטנים ובתים פרטיים.

בטוקו ארומה תוכלו לבחור גם ממערכות הפצת ריח חכמות המפיצות ריח בחללים בגודל של עד 800 מ"ר. הודות למערכות הללו, ניתן להפיץ ריחות מבושמים בחללים גדולים, כמו אולמות אירועים, אולמות כנסים, בתי מלון, וכל אזור גדול אחר שאנשים נכנסים אליו מדי יום.

אם אתם מתכננים כנס או אירוע נייד אחר, תוכלו לבחור מפיץ ריח חשמלי נייד של טוקו ארומה. מפיצי הריח הייחודיים הללו מפזרים ריחות מבושמים ללא התזה של נוזלים, אלא על ידי מערכות אשר הופכות את הבושם לאוויר יבש עם ניחוח נעים.


התאמת מפיץ ריח חשמלי לצרכים שלכם

מפיץ ריח חשמלי הוא הרבה יותר ממכשיר שמפזר בושם לחלל האוויר – המכשיר הייחודי הזה יוצר בקרב אנשים קשר עמוק בין המקום בו הם נמצאים והניחוח שהם מרגישים בו. הקשר החזק שנוצר בין חוויה ובין ניחוח מהווה חלק חשוב במיתוג של בתי עסק שונים, ולכן מפיץ ריח חשמלי הוא מכשיר חיוני עבור עסקים מכל הסוגים.

מלבד זאת, מפיץ ריח חשמלי יותר אווירה נעימה גם בבתים פרטיים, ובטוקו ארומה תוכלו לבחור את מפיץ הריח שאתם צריכים. מלבד סוג המכשיר שאתם צריכים, אצלנו תוכלו לבחור את הניחוח המדויק שאתם מעוניינים בו; בטוקו ארומה קיימת גלריית ניחוחות אדירה עם מבחר בשמים שניתן לשלב ביניהם כדי ליצור את הניחוח שאתם רוצים לביתכם, או את הניחוח שמתאים למיתוג העסק שלכם.

מערכות הריח החכמות של טוקו ארומה יפיצו את הניחוח שבחרתם בלי שתצטרכו להדליק, לכבות, או לנטר אחריהן: הפצת הריח היא אוטומטית ומותאמת לצרכים האישיים שלכם, כך שלא תצטרכו לדאוג לדבר.

כל הבשמים הנמצאים בקטלוג של טוקו ארומה הם באיכות הגבוהה ביותר, ויחד עם מפיצי הריח, עומדים בתקנים בינלאומיים של איכות ובטיחות.

מפיץ ריח חשמלי הוא פריט ייחודי שיכול להשלים עיצוב ומיתוג של חלל מכל סוג. עם חברת טוקו ארומה, תוכלו לבחור מפיץ ריח חשמלי איכותי שיפיץ ניחוח מדהים בחלל הבית או העסק שלכם, ויספק חוויה נעימה לכל מי ששוהה באותו חלל. 

סגירת תפריט

תודה רבה!

נציגינו יחזרו אליך בהקדם