מפיצי ריח למשרד

להניע את גלגלי העסק באמצעות חוש הריח

בעלי עסקים 'שוברים את הראש' בנושא שיווק העסק והגדלת נפח התנועה לתוך בית העסק. הם מבזבזים זמן ומשאבים רבים במחשבה על הדרך ועל דרכים לפיצוח הנוסחה. כאשר, למעשה, בפעולה פעוטה שאינה כרוכה בהוצאה גדולה, אפשר לפתור את התעלומה ולהגיע לתוצאה המיוחלת. 
הדרך היא פשוטה – באמצעות חוש הריח.

ידוע שלחוש הריח יש עוצמה אדירה, שיסודה ככל הנראה כימית, והיא משפיעה על מנגנון קבלת החלטות של אנשים בצורה בלתי מודעות. מפיצי ריח למשרד עשויים לתת פתרון נהדר לעסקים, שמעוניינים לשמור על קהל הלקוחות הקיים ולהרחיב את תנועת הלקוחות למשרדיהם.

 

 

אז איך זה קורה?

תחשבו פשוט. איפה יהיה לכם נעים יותר להיות במשרד טחוב מריח סיגריות וצחנה או במשרד שאפוף בריח יסמין? התשובה לשאלה הזאת ברורה כאור השמש. מפיץ ריח למשרד עשוי למשוך לקוחות ולהשרות אווירה נעימה ללקוחות.

מעבר לכך, נבדק ונמצא שסביבת עבודה נעימה, ובתוך כך כלולים אסתטיקה וריח, יעודדו את אנשי הצוות לפעול בצורה מיטבית. לעניות דעתי, הם גם עשויים לתרום להגדלת התוצרת הקריאטיבית של העובדים.

אפשר לבחור מתוך מגוון מפיצי ריח למשרדים ריחות שונים: ריח יסמין, לבנדר, רוזמרין, קוקוס ועוד. לכל אחד מהם השפעה שונה. אחדים בעלי אפקט של רוגע, אחרים מעודדים יצירתיות, חלקם מעוררים, חלקם ממתנים ועוד ועוד. בכל מקרה ההמלצה היא לבחור בסוג מפיץ ריח למשרד שמתאים לרוח המשרדית.

היתרון הנוסף הוא העלות. בהוצאה קטנה יחסית ניתן לרכוש את המוצר שיעשה עבורכם את השינוי. ישנם מפיצי ריח למשרד חשמליים, ישנן מערכות היקפיות המיועדות למשרדים גדולים, ישנם מפיצי ריח פשוטים ועוד. ההתאמה תעשה בהתאם לגודל המשרד ובהתאם לתקציב.

לסיכום, זכרו מה גרם לכם לחזור לאותה חנות או לאותו משרד שוב ושוב? מה הייתה הסיבה שבגללה המלצתם לחבר על המקום ההוא דווקא? ייתכן ותגלו כי בסיכומו של דבר הריח היה כל העניין. הסופרת תלמה ליבל כתבה את ספרה "כוס הקפה שגרמה לי להתאהב", והוכיחה שנסיבות לא מודעות גורמות לאנשים להיקשר למקום. כנראה שיש משהו מאחורי התיאוריה שלה.

סגירת תפריט

תודה רבה!

נציגינו יחזרו אליך בהקדם