מפיצי ריח

כוחו של ריח

השקעתם בעיצוב, טרחתם לארגן ולסדר את החללים והמראה של הבית נראה מושלם יותר מאי פעם, ועכשיו כדאי להשלים את התמונה באמצעות הניחוח. כי ידוע לכול, שאחד מחמשת החושים שבעזרתם אנו חווים וזוכרים הוא חוש הריח. 'אין טוב ממראה עיניים', אבל איך יועיל המראה אם לא יתלווה אליו ניחוח משלים ומושלם?

 

הרבה יותר מניחוח

הפצת ריח טוב בבית הוא הרבה יותר מרק ניחוח. בהקדשת תשומת לב מועטה נוכל להשלים את החוויה ולהשרות בבית אווירה נעימה ליושבי הבית. רוצים לגרום למתבגרים שלכם להוציא את האף ממסך המחשב בחדרם, ולאמץ את פינת הישיבה בסלון? אתם במקרה מארחים מושלמים ומעוניינים שהבית שלכם יהיה מרכז חברתי ממכר? חשבו בדרך הבאה: איך להפיץ ריח טוב בבית?

בעולם הלבשת הבתים לקראת מכירה ממליצים שועלי המכירות הוותיקים ללקוחותיהם על הפצת ריח טוב בבית לפני הגעת הקונים הפוטנציאליים… ואם שועלי המכירות אומרים שכך הדבר, כנראה שיש דברים בגו. זכרו שחלק גדול מחוויות הילדות שלנו מתבסס על הריחות שעלו מבישוליה של אימא במטבח המשפחתי. והיום בעידן שבו נשים מבלות את רוב שעות היום מחוץ לבית, אפשר להשיב את חוויות הניחוח חזרה לבתים באמצעים פשוטים למדי.

 

חשוב להתאים את מכשיר הפצת הריחות בבית לחללים המבוקשים. לחללים קטנים, כמו חדרי שירותים ומקלחות, די והותר להשתמש בבקבוקונים של מפיצי ריח קטנים, המנדפים ניחוח באמצעות מקלות עץ לטבילה.

לחללים גדולים יותר מומלץ להשתמש במפיצי ריח חשמליים המתיזים ניחוח בתדירות קבועה ובהתאמה לעוצמה המתבקשת. לבתים גדולים שיש בהם מערכות אוורור מרכזיות אפשר להתייעץ עם איש מקצוע ולשלב מערכת חכמה שתפזר ניחוח מותאם. הפתרון הפשוט והנקודתי ביותר לחללים קטנים הוא הדלקת נר ריחני, אך כמובן שיש לנקוט בכל אמצעי הזהירות הנדרשים למניעת התלקחות ושריפה. לאזורים נקודתיים כמו ארגז מצעים או ארון בגדים ניתן להשתמש בשקיקי סבון, הנמכרים ברשתות הפארם השונות. הפצת ריח טוב בבית תתרום לאווירה, תנטרל ריחות רעים שדבקו בחלל כתוצאה מהחזקת בעל חיים או עישון סיגריות, ותשרה רוגע ונעימות בחלל הבית.

סגירת תפריט

תודה רבה!

נציגינו יחזרו אליך בהקדם