ריחנים לבית

מפיצי ריח אוטומטיים

הריח, הרואה ואינו נראה, החוש הראשון של האדם, זה החוש ההישרדותי והראשון, שפועל עוד מימי הרחם בטרם הלידה. מאותת לנו על "טוב" ועל "רע", על "נעים" ועל מעורר דחיה. חוש בעל סגולות רוחניות, אשר מעניק קפיצה לשערים עליונים… אם רק מאפשרים זאת. על כוחו של ריח ועל חשיבות של ריח בחיי היום יום!

 

ריח הוא השותף העסקי הסודי

במחקרים מעולם השיווק נמצא שלריח יש תפקיד חשוב בהגדלת מכירות. הוא מהווה מעין שותף רקע ליצירת אווירה נעימה, שמשאירה את הלקוחות למשך זמן ארוך יותר בחנות, אבל לא רק, גם ביקוריהם הופכים להיות תכופים יותר. חנויות אופנה אשר רוצות להעניק אווירה אקסקלוסיבית, יבצעו שימוש במפיצי ריח בעל תווים מתוקים כמו ילנג ילנג, פצ'ולי, וניל, מאסק,  ריחות אלו מעניקים אווירה של חושניות ונשיות, ומעודדים את הקונות להתנסות ולהרגיש יפות, זוהרות, נשיות ונפלאות. 
בתי מלון אשר ברגע הכניסה, משב רוח רענן, מפיץ ריח נעים, ומיד מכניס לאווירה של חופשה. מתחמי ספא וצימרים שרוצים להעניק חוויה הוליסטית ושלמה של שקט ושלווה נעזרים במפיצי ריח טבעיים על בסיס פרחים עדינים כמו יסמין, שמן נרולי, רוז היפ, ונגיעות מתוקות של פריחת הדובדבן ומנגו, אשר מעוררים את החושים, ומכינים את הגוף להרפיה ורגיעה.

חנויות לממכר קפה ואביזר קפה מעט מאוד מפיצי ריח מצטיינים בתווים ארומטיים, אשר מתאימים לחניות לממכר קפה, אבל אוהבי הקפה האמתיים, ימצאו את רובוסטה מסדרת האקסקלוסיב, מרעננת ומשביעת רצון במיוחד. ארומה המעניקה תווים מרירים וסמיכים, של קפה איכותי מדרום אמריקה, ריח המופק ממיצוי פולי ערביקה, לא ישאיר אף חובב קפה אדיש.

 

הריח במשרדים

השהות עם אנשים רבים, ריחות העולים מן המטבחון, או מן השירותים, עלולים להסיח את הדעת. יצירת תווי ריח קבועים, אשר מצליחים למסך הפרעות אלו, גם תורמת לפרודוקטיביות של אנשי הצוות. סדרת Home עשויה להתאים, שכן היא מציעה תווי ריח טבעיים ונעימים.

 

הריח לבית

הבית, הלב, הרגש, המקום שמעורר נוסטלגיות, המקום ממנו אנו נטענים. בדרך פשוטה באמצעות מפיץ ריח חשמלי ניתן לפזר ריח, שמזכיר את הכביסה של אמא, או את הסבון עם הניחוח הטבעי, הפשוט, הנקי, גם וניל קלאסי מיד מעורר אווירה רגועה ונעימה, והבחירה מרובה.

סגירת תפריט

תודה רבה!

נציגינו יחזרו אליך בהקדם