ריח לעסקים

הריח, הוא השותף העסקי שלך

הריח הוא החוש האינטואיטיבי ביותר, שקיים, הוא מהווה משגר ישיר אל עבר התת מודע, מציף, מעלה חוויות, ומוציא מטווח חשיבה רציונאלית. אנשים נמשכים לריח, מחפשים את הריח, ומבקשים להיות בקרבת הריח, ולכן אין זה פלא, שמדובר בתחום, שזוכה לפריחה בעולם השיווק וקידום המכירות. עסקים מובילים, כבר יודעים, שריח לעסק, ובדגש על ריח ייחודי לעסק, יוצר את החותמת האישית שלהם, תורם למיתוג שלהם, אבל יותר מכל משפר את תעבורת הלקוחות בחנות. על פתרונות ריח לעסקים במאמר לפניכם:

 

סוגיות מעולם הניחוח לעסקים

אחת הסוגיות, שעסקים נאלצים להתמודד עמה היא די בסיסית, כיצד לכסות שטח נרחב בניחוח עמוק, אשר עוטף את הסביבה, ומעניק לעסק את התו הייחודי שלו
הסוגיה השנייה, אם עסק מעוניין ביצירת תו ייחודי, למי הוא פונה? ואיך להתחיל ליצור ריח לעסק? כיצד שילוב של נינוחות מתקבל? והאם קיים שירות, אשר מאפשר התאמת ניחוחות לעסקים?

 

האופציות הקיימות בשוק הארומה לעסקים

עסקים יכולים למצוא פתרונות יצירתיים ונגישים, כאשר מדובר בחנות קטנה או חללים קטנים, באמצעות קטורת, נרות, דיפיוזרים ומפיצי ריח אוטומטיים, אולם רשתות גדולות, שמעוניינות ליצור קשר בין הסניפים שלהן, וליצור שפה משותפת, צריכות ריח לעסק, שמייחד אותן, שמביא אנשים לחפש אותן, לחזור אליהן, ולחפש את המוצרים שלהן. כמו כן, מפיצי ריח אוטומטיים, אינן מכסים שטח נרחב, ועובדים בטכנולוגיית התזה, שמכתיבה את הסחורה, ופוגעת בסביבה.

אופציה נוספת היא יצירת תו ריח אשר מייחד את העסק, ומצליח להביא את הערכים, שעמם הוא מתכתב, אופנה, תשוקה, רוגע, שלווה, ניקיון, איכות. ריח יכול להעביר את המסרים הסבלימינאליים ללא מילים, ולהעניק חווית שהות מהנה למבקרים במקום.

 

מהם היתרונות של ריח טוב לעסק?

אחד היתרונות של ריחות לעסקים, הוא שאנשים יודעים, שהמקום הזה "מרגיש" להם נעים, אבל הם לא יודעים להצביע, באופן אינטואיטיבי, שהסיבה היא בשל הריח. תמצית הבושם הופכת ל100% אוויר יבש ונטמעת באווירת החנות, כך שהריח נותר מלווה נוכח-נסתר, אשר מנעים את האווירה, ומביא לתחושה של רוגע ורווחה, וזוהי התחושה הנכונה, להתחדש עמה..

סגירת תפריט

תודה רבה!

נציגינו יחזרו אליך בהקדם